İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeğenim kübrayı siktim

Yeğenim kübrayı siktim, merhabalar.
İsmim Asil. Yeğenim var ablamın kızı 21 yaşında tam bir üniversiteli arada okuduğu şehre gidiyordum iş için, çok güzel bir hatun olduğundan onu ziyaret ederdim üniversitede çok güzel bir hatundu okula gittiğimde yanında çok arkadaşı olurdu beni çok hatunlarla tanıştırmışlığı vardır öyle güzellikler yapardı dayısına, onun yanına gittiğimde 1 2 gün kalırdım o şehirde ama asla yanında kalmazdım evleri kalabalıktı aksine istersen sen gel takılırız diyordum oda pek gelmezdi, bir gün akşam bana gidelim kafaları çekeriz dedim, çok heyecanlandı içkiye merakı çoktu.
Tamam bana bunlarla gel  dayı dedi, eve girdik içkilerimizi yudumlayacaktı o gece sabaha kadar takılacaktı, içmeye başladık birkaç kadeh sonrasında sarhoş olmuştu.
Sarhoş olduktan sonra bana sarılmaya öpmeye çalışmaya başlamıştı, klasik hatunlar ile içki içince amı götü dağıtıyorlardı, kucağıma oturdu sana bir itirafta bulunayım mı dayı dedi, evet dedim.
Bizim kampüsten bir kız senden çok hoşlandı sana söylememi söyledi ben söylemedim, neden diye sordum, ben sana kör kütük aşıkken kimsenin sana dokunmasına izin veremem dedi, hımm dedim.
Ama sen benim dayımsın aramızda bir şey olamaz ki dedi,yarağımı okşamaya başladı yoksa istemez miyim beni sik erkeğim ol, kocam ol her an yanımda ol diye diyince, karım olacaksın şimdi diyerekten yatağa götürdüm verdim ağzına kobrayı yalattım.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.