İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yengem ile sikiştim

Yengem ile sikiştim, merhabalar kankalar.
Sizlere anlatacağım hikaye bu sene yazın tatile gittiğimde yengem ile aramda geçti öyle güzel bir yengem var ki görünce onu sikim kalkıyor, mükemmel bir fiziğe sahip.
Düşünün gelinlik alırken göğüslerinin büyüklüğünden gelinlik zor alındı özel diktirildi.
Göğüsleri füze gibi götü harika ben görünce şahsen onu çok etkileniyorum hatta bizimkiler dedikodusunu çok yaptı bizim oğlanda karıdan anlıyor gibilerinden muhabbetler çok döndü, şahsen bende çok hoşlanıyordum ondan mahallenin en güzel kızı olmasa da fiziksel olarak harika bir hatundu öyle güzeldi ki bankacı abimi baştan çıkartmış güzelliği.
Abim inek diye tabir edilen cinstendir ve işi gücü çalışmaktadır, banka müdürü oldu hala inek gibi çalışıyor.
Düşünün ki adam sabah erkenden gider en geç işten o gelirdi, yengeme hastaydım bir gün yengem evde tekmiş abim git yengene yardım et senlik iş varmış dedi tamam dedim, gittim zillerine bastım yengem bini etek giymiş göğüslerini belli eden bir kıyafet vardı üzerinde içi görünüyordu senmiydin abin gelecekti onu bekliyordum falan dedi, içeri girdim.
Hemen üzerimi değiştirip geliyorum dedi, problem yok dedim böyle kal yenge.
Dett yaptı içeri girdi soyunduğunda girdim içeri ne yapıyorsun dedi seni istiyorum yıllardır dedim sikmek istiyorum benim ol ne olur falan dedim tamam dedi domaldı hadi sik rahatla seni kırmam dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.