İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yüzme hocamı eve davet ettim

Yüzme hocamı eve davet ettim, merhaba sizlere anlatacağım hikaye bu hafta başımdan geçti ve oldukça beni etkilediği için sizinle paylaşmak istedim, 21 yaşındayım yüzme hocam hülya 26 yaşında oldukça güzel fiziğe sahip onu görüp ereksiyon olmayacak kişi erkek değildir bana göre tabi. Böyle düşünüyorum, neyse konuya gireyim yavaştan sizleri fazla heyecanlandırmak istemiyorum. Yüzme hocamı ayartmak için aklıma gelebilecek her şeyi yapıyordum, ona her gün farklı biriymiş gibi çiçekler gönderiyordum, o tabi anlayamıyordu kim olduğunu birinin şaka yaptığını düşünüyordu ben ise çok ciddiydim onu sikmek için deliriyordum, bir gün yine çiçek yolladığım zaman yanındaydım ya biri durmadan çiçek gönderiyor ama telefon ya da benzeri bir şey bırakmıyor çok sinir oluyorum falan diye söylenmeye başladı.
Sonraki gönderdiğimde bir telefon numarası bıraktım, mesaj attı kimsin neden bana çiçek gönderiyorsun diye? Senden hoşlanıyorum ama öyle böyle değil dedim, benimle paylaşıyordu her şeyi bende rahatça hakkında düşüncelerimi yazıyordum. En son ne istiyorsun benden dedi? Seni istiyorum, sana adres vereceğim gelirsen oradayım hem beni görürsün hem benim olursun dedim. Bunu benimle paylaşmadı tabi ki, verdiğim adrese geldi lüks rezidans adresi vermiştim geldiğinde kapıyı açtım içeri girdiğinde beni görünce şaşırdı sen misin ne istiyorsun dedi, hocam seni istiyorum dedim dudaklarına yapıştım sevişmeye başladık saatlerce sikiştik hocamdı karım oldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.