İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

yüzme hocamla sikiştik

Merhabalar, herkese mutlu günler. Sizlere özel hikayemi anlatacağım. Çok güzel bir kuzenim var ismi serap, 35 yaşında benden büyük oldum olası ona karşı ilgim var her gördüğümde yarağım kalkıyor. Beni kendine o kadar çekiyor ki: bazen ona saldırmamak için kendimi zor tutuyorum, profesyonel olarak yüzme hocalığı yapıyor, onu görünce kendimden geçiyorum.
Konuya yavaştan gireyim sizlerde peçeteleri hazırlayın, lütfen siteye boşalmayın. Kuzenim ile her hafta sonu birlikte yüzüyoruz, çocukları yolladıktan sonra salon boş kalıyor, biz beraber yüzüyoruz yarış yapıyoruz genelde o kazanıyor haliyle, beni kendine çok çekiyor, ilgimi oldum olası çok çeken bir hatundur.
Yine bir gün yüzecektik salon boşaldı, bu sefer her zaman giydiği yüzme kıyafetleri haricinde bikini giymiş çok güzel götü var zaten, havuzdayken götünün arasına girmiş tanga gibi olmuş çıkarken şakalaşıyorduk, elimi götüne attım yanlışlıkla ay yaptı, demirlerden yukarı çıkarken çektim geri arkadan dayadım orada, şaka manasıyla.
Yarağım kazık gibi oldu, çıktık havuzdan yarağımı fark etti, ne yaptın ne oldu ona böyle dedi, yarağım seni gördüğüm günden beri böyle canım ya dedim, birden dudaklarına yapıştım soyunma odasına gittik, sikişmeye başladık amcığını dakikalarca yaladım, beni deli etti süt gibiydi yaladıkça yalayasın geliyordu ben çıkardım yarağı domalttım kabine doğru soktum arkadan felaket inledi beni deli etti resmen off sizin başınıza umarım böyle şey gelmez 😀

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.