İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zenci kadın ile birlikte oldum

Zenci kadın ile birlikte oldum, evet sizlere mükemmel bir hikaye anlatmak istiyorum. Taksim nevizade bölgesinde bir cafede çalışıyorum, genelde ucuz ürünler bizde bulunur. Kaliteli olsa da ürünlerimiz bütçesi düşük insanlara ürünleri satarız, neyse konu şöyle oldu.
Yine bir cumartesi akşamıydı mekan oldukça kalabalıktı zenci bir grup geldi biri Türkçe biliyor ama zenciydi çok güzel melez bir hatundu, sohbet ediyorlardı bugün buradan kiminle yatsam acaba diyordu biri İngilizce ben biliyordum su gibi, siparişlerini götürdüğüm zaman melez olan ben bununla yatacağım dedi, arkadaşları güldü. Ben anlamıştım benimle sevişmek istediğini, her fırsatta beni kesiyordu falan neyse biraz zaman geçti tuvalete gidecekti geldi yanıma nerede wc acaba gösterebilir misiniz dedi? Okey dedim, yukarı kattakine götürecektim yukarısı personel içindi ve boş oluyordu genelde, yukarı çıktık İngilizce ne söylediğinizi duydum ben İngilizce biliyorum dedim, evet o halde dedi, bende seni sikmeden göndermem bu gece öyle hayaller kurma sakın dedim, domalttım bunu götten siktim, amcığını yalamak istiyordum pembe bir amcığı vardı çok güzeldi yarağı çıkardım zenci yarağı gibi kocaman siz Türkler sikişmeyi çok iyi biliyorsunuz dedi, evet dedim daha önce yememişsindir böylesini ben sana yedireceğim diyerekten onu 5 posta oracıkta siktim, birkaç saat sonra aşağı indik çok yorulmuştuk, arkadaşları çok yorulmuş halin var diyince, oda gülümsedi turkish erkek çok güzel dedi..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erotikhikayeleri.com en güzel erotik seks hikayelerine göz atabileceğiniz, en popüler sikiş hikaye sitesi 7 gün 24 saat aralıksız web sitemizde gezinebilirsiniz.